Jaktprøveresultater 2013/2014

Har du vært på ÅP med din hund i prøvesesongen, gi avlsrådet beskjed.

Foreløpige resultater innkommet avlsrådet pr. 12.4.2014. Alle åpenprøver er innstillinger-disse premiene godkjennes endelig etter endt prøvesesong.

De nyeste resultater er merket i denne fargen.

HANNHUNDER Reg.nr Eier 1 EP 2 EP 3 EP 0 EP 1 ÅP 2 ÅP 3 ÅP 0 ÅP RR Merknader Ny CHamp. MOR FAR OPPDRETTER
PEIK NO42520/11 Rolf Havord



1

4
Ny jaktpremiert
Skrubenattens Vanja Rex Thorleif Øverland
Axemmy`s WALLE SE58177/10 Vidar Salvesen 1 (SV)
1(LK) 2 1

1

Ny NJCH og SJCH SJCH Axemmy's Yra Rex Lars-Ove og Anne Gerd Fritz (SV)
NDCH Tällmyrans RUFUS S33407/09 Thorleif Øverland


1(LK)






SDCH Tällmyrans Puck SDCH Högklintens A'salix Ann og Tore Folkesson (SV)
Lärkvallens DON IKAROS 27420/08 Tor Karlsen






1


SDCH Nova SDCH Melvin Gunn-Britt Vallgren (SV)
NUCH RR NV-13 Himdalen's ZALTO NO45500/10 Tone P. Eriksen

1
1





Azzie von Silar NDCH Balder Geir Holden
Himdalen's ISACK NO38650/12 Knut Bjørnar Sørmoen



1

2
Ny jaktpremiert
INT N UCH NORDV-10 Iris RR Klackebos Sacke Geir Holden
N UCH N JCH PAN II 17996/06 Erik Ovnerud

1 (DM)







N JCH N UCH Laika N JCH N UCH Billy Kjell Edvindsen
NDCH STORM 26929/07 Jan E. Fredriksen
1








INT NS UCH NJCH SV-03 Bella II NDCH Backahöidens Emil Vidar Salvesen
Lärkvallens ENIRO S46971/2009 Knut Aaserud



1





RR SE UCH SE JCH Nova RR Errolf Gun-Britt Wallgren
Sr MIKKO NO42518/11 Siss Marianne Andresson





1



Skrubenattens Vanja Rex Thorleif Øverland
RR Himdalen's BARACK NO45499/10 Bjørn Martinsen


1

1



Azzie von Silar NDCH Balder Geir Holden
Tällmyrans RICCO S33405/2009 Arne Wester






4


SDCH Tällmyrans Puck SDCH Högklintens A'salix Ann og Tore Folkesson (SV)
LAGOPUS NO45208/11 Karoline Hoff






1


Shira V Riedfluh The King Johnny Slartmann
MESSI SE46738/2010 Ivar Songe



1



Ny jaktpremiert
RR SE N J(D)CH Tällmyrans Mimmi Rex Urban Nyberg (SV)
TISPER Reg.nr Eier 1 EP 2 EP 3 EP 0 EP 1 ÅP 2 ÅP 3 ÅP 0 ÅP RR Merknader Ny CHamp. MOR FAR OPPDRETTER
NJCH DOLLY NO33488/10 Dag Haugen
2 (1 LK)



1

Prøvevinner LK Ny NJCH Kira NDCH Pluto Jan Erik Stensrud
Øgår'n MISSI NO52826/10 Svein Bakke






2


Briskebyens Missi NJCH Pjokken Anders Sandvik
NUCH INTUCH Øgår'n MICHJA NO52826/10 Randi Grønsund


3






Briskebyens Missi NJCH Pjokken Anders Sandvik
NUCH NV-12 Briskebyens OLGA 20277/05 J. Smedbakken/ T. Mellemstuen




1


Vinner klubbmesterskap ØHHK
NUCH Tinka NJCH Festus John Smedbakken
Himdalen's ZITA NO38653/12 Geir Flaten




1


Ny jaktpremiert
INT N UCH NORDV-10 Iris RR Klackebos Sacke Geir Holden
NUCH Axemmy's ZELMA S43533/2008 Asle og Annika Wik






1


RR S JCH S N UCH Axemmy's Vilma RR Errolf Lars-Ove og Anne Gerd Fritz (SV)
Himdalen's SITA NO45503/10 Vidar Granvold






1


Azzie von Silar NDCH Balder Geir Holden
BELLA 10025/07 Reidar Hansen






1


N JCH RR Julie N UCH N JCH Billy Bjørn Eriksen
Se jaktprøveresultatene i annet format her.

Kommenter gjerne resultatene og send gratulasjoner

Bli den første til å legge igjen en melding
Jeg vil få takke Erik og Jan som stilte hundene sine på Dm. Selv om det ikke gikk helt til topps, så ble det gode premieringer og det må vi være fornøyd med i den harde konkuransen.
-Tom Braaten, 11.11.2013 18:57
Meget imponert over Pan 11 til Erik Ovnerud under DM på Lampeland , Arr Buskerud Harehundklubb , 1 . dag kjempebra , litt uheldig 2 . dag . Snakker om jaktlyst
-Tore Nylehn, 06.11.2013 23:39