Jaktprøveresultater 2015/2016

Har du vært på ÅP med din hund i prøvesesongen, gi avlsrådet beskjed.

Foreløpige resultater innkommet avlsrådet pr. 28.02.2016

Alle ÅP-prøver er innstillinger - disse godkjennes endelig etter endt prøvesesong.
HANNHUNDER Reg.nr Eier 1 EP 2 EP 3 EP 0 EP 1 ÅP 2 ÅP 3 ÅP 0 ÅP RR Merknader Ny CHamp. MOR FAR OPPDRETTER
N UCH PEIK NO42520/11 Rolf Havord
1
1 (LK sv)






Skrubenattens Vanja Rex Thorleif Øverland
VALDO NO42412/13 Thorleif Øverland 2

1





NY NJ(D)CH Skrubenattens Vanja NDCH Tällmyrans RUFUS Thorleif Øverland
Himdalen's ISACK NO38650/12 Knut Bjørnar Sørmoen


1






INT N UCH SE UCH NJ(D)CH NORDV-10 Iris RR Klackebos Sacke Geir Holden
N UCH N J(D)CH Tällmyrans RUFUS S33407/09 Thorleif Øverland


1 (DM)






SDCH Tällmyrans Puck SDCH Högklintens A'salix Ann og Tore Folkesson (SV)
RR NUCH NV-13 Himdalen's ZALTO NO45500/10 Tone P. Eriksen 1

1




Prøvevinner Nittedalsprøva NY NJ(D)CH, SE UCH Azzie von Silar NDCH Balder Geir Holden
N(D)JCH S(D)JCH Axemmy`s WALLE SE58177/10 Vidar Salvesen

1 (LK sv)







SJCH Axemmy's Yra Rex Lars-Ove og Anne Gerd Fritz (SV)
Lärkvallens Don Ikaros S27420/2008 Tor Karlsen


1






RR SE UCH SE JCH Nova SJCH SUCH Melvin Gun-Britt Wallgren
AB DERRICK NO37182/13 Erik Skibeli






1


N UCH N J(D)CH Mimmibackens Maggan RR Finabos Knut Arnold Bjørklund
AB PRINS NO37180/13 Kjell Igland

1 1 1
1 2


N UCH N J(D)CH Mimmibackens Maggan RR Finabos Knut Arnold Bjørklund
AB TEX NO37184/13 Olav Haugen


3






N UCH N J(D)CH Mimmibackens Maggan RR Finabos Knut Arnold Bjørklund
Tällmyrans RICCO S33405/2009 Arne Wester 1

1





NY NJ(D)CH SDCH Tällmyrans Puck SDCH Högklintens A'salix Ann og Tore Folkesson (SV)
N UCH N JCH STORM 26929/07 Jan Fredriksen

1 1 (DM)




Klubbmester Romerike HHK
INT N S UCH N JCH SV-03 Bella II N JCH N UCH Backahöjdens Emil Vidar Salvesen
RUSKEN NO45206/11 Rune Stende





1 1


Shira V Riedfluh The King Johnny Slartmann
Briskebyens RASMUS II NO40308/11 Bjørn Bredesen






1


NV-12 Briskebyens Olga The King John Smedbakken
Himdalen's BONZO NO41475/13 Bård Andersen




1


Ny jaktpremiert
INT N UCH SE UCH NJ(D)CH NORDV-10 Iris RR N UCH SE UCH NV-13 N J(D)CH Himdalen's Zalto Geir Holden
AB MESSI NO37181/13 Knut Furre



2



Ny jaktpremiert
N UCH N J(D)CH Mimmibackens Maggan RR Finabos Knut Arnold Bjørklund
TISPER Reg.nr Eier 1 EP 2 EP 3 EP 0 EP 1 ÅP 2 ÅP 3 ÅP 0 ÅP RR Merknader Ny CHamp. MOR FAR OPPDRETTER
Øgår'n MISSI NO52826/10 Svein Bakke


1 (DM)






Briskebyens Missi NJCH Pjokken Anders Sandvik
N J(D)CH DOLLY NO33488/10 Dag Haugen
1 (DM) 1 (sv)




1

Kira NDCH Pluto Jan Erik Stensrud
NDCH Mimmibackens MAGGAN SE26740/10 Arnold Bjørklund 1 (DM) 1 (NM)
1 (sv) 1


1

5. plass i NM RR SJCH Tällmyrens Mimmi Rex Urban Nyberg (SV)
INT N UCH SE UCH N J(D)CH Øgår'n MICHJA NO52826/10 Randi Grønsund


1 (DM) 1 (LK sv)






Briskebyens Missi NJCH Pjokken Anders Sandvik
LYSTI NO46935/12 Widar Bekkelien






1


Tinka Solkustens Xcell Lars Gundersen
NUCH Axemmy's ZELMA S43533/2008 Asle og Annika Wik


1






RR S JCH S N UCH Axemmy's Vilma RR Errolf Lars-Ove og Anne Gerd Fritz (SV)
Flisstølens UNI NO50888/10 Asle og Else Marie Wik



1





RR N UCH Flisstølens Amie N J(D)CH Pjokken Asle og Else Marie Wik
KS SUU NO43749/13 Kittil Songe





1 3 1


N UCH N SE J(D)CH Ene Messi Kittil Songe
Himdalen's KALISI NO41956/14 Arnt G. Skeibrok



1 1


Ny jaktpremiert

INT N UCH SE UCH NJ(D)CH NORDV-10 Iris SR Mikko Geir Holden
AB FANNY NO37187/13 Bjørn Brokeland






1


N UCH N J(D)CH Mimmibackens Maggan RR Finabos Knut Arnold Bjørklund