Jaktprøveresultater 2016/2017

Har du vært på ÅP med din hund i prøvesesongen, gi avlsrådet beskjed.

Foreløpige resultater innkommet avlsrådet pr. 10.04.2017

Alle ÅP-prøver er innstillinger - disse godkjennes endelig etter endt prøvesesong.
HANNHUNDER Reg.nr Eier 1 EP 2 EP 3 EP 0 EP 1 ÅP 2 ÅP 3 ÅP 0 ÅP RR Merknader Ny CHamp. MOR FAR OPPDRETTER
AB DERRICK NO37182/13 Erik Skibeli 2 2 N UCH N J(D)CH Mimmibackens Maggan RR Finabos Knut Arnold Bjørklund
AB PRINS NO37180/13 Kjell Igland 1 1 1(RM) 1 N UCH N J(D)CH Mimmibackens Maggan RR Finabos Knut Arnold Bjørklund
BILLY SE51023/2013 Ingar Hære 1 1 1 (G KLOV) Ny jaktpremiert Babs RR NORDV-11 SEV-09-10 VV-10 KLACKEBOS MISTER Johan Ydersfors (SV)
Himdalen's BONZO NO41475/13 Bård Andersen 1 INT N UCH SE UCH NJ(D)CH NORDV-10 Iris RR N UCH SE UCH NV-13 N J(D)CH Himdalen's Zalto Geir Holden
N J(D)CH N UCH VALDO NO42412/13 Thorleif Øverland 1(RM) 1 NY NJ(D)CH Skrubenattens Vanja NDCH Tällmyrans RUFUS Thorleif Øverland
C.I.B N SE UCH N J(D)CH RR NV-13 Himdalen's ZALTO NO45500/10 Tone P. Eriksen 1(RM) NY NJ(D)CH, SE UCH Azzie von Silar NDCH Balder Geir Holden
N(D)JCH S(D)JCH Axemmy`s WALLE SE58177/10 Vidar Salvesen 1(RM) 1 SJCH Axemmy's Yra Rex Lars-Ove og Anne Gerd Fritz (SV)
Lärkvallens Don Ikaros S27420/2008 Tor Karlsen 1(RM) RR SE UCH SE JCH Nova SJCH SUCH Melvin Gun-Britt Wallgren
AB MESSI NO37181/13 Knut Furre 2 Ny jaktpremiert N UCH N J(D)CH Mimmibackens Maggan RR Finabos Knut Arnold Bjørklund
N UCH N J(D)CH Tällmyrans RICCO S33405/2009 Arne Wester 1(RM) NY NJ(D)CH SDCH Tällmyrans Puck SDCH Högklintens A'salix Ann og Tore Folkesson (SV)
TØFF NO42188/15 Bjørn Martinsen 1 Ny jaktpremiert Senta Himdalen's Isack Gregert Sletten
GS DINO NO44301/13 Ingvar Skaug 1 1 (G KLOV) Ny jaktpremiert Senta NDCH Tällmyrans RUFUS Gregert Sletten
HERO NO42413/13 Kjell Andersen 0 Skrubenattens Vanja NDCH Tällmyrans RUFUS Thorleif Øverland
HERO NO38407/15 Bjørn Inge Berg 1 Ny jaktpremiert Himdalen's Sita NUCH Peik Vidar Granvold
TISPER Reg.nr Eier 1 EP 2 EP 3 EP 0 EP 1 ÅP 2 ÅP 3 ÅP 0 ÅP RR Merknader Ny CHamp. MOR FAR OPPDRETTER
AB ZENTA NO40614/15 Elin Flaten 1 Ny jaktpremiert N UCH N J(D)CH Mimmibackens Maggan N UCH N JCH Pan II Arnold Bjørklund
AB FANNY NO37187/13 Bjørn Brokeland 2 2 Ny jaktpremiert N UCH N J(D)CH Mimmibackens Maggan RR Finabos Knut Arnold Bjørklund
N J(D)CH DOLLY NO33488/10 Dag Haugen 1(DM)1(RM) 1 Kira NDCH Pluto Jan Erik Stensrud
N UCH N J(D)CH Mimmibackens MAGGAN SE26740/10 Arnold Bjørklund 1(RM) 1(DM) 1 RR SJCH Tällmyrens Mimmi Rex Urban Nyberg (SV)
INT N SE UCH N J(D)CH RR Øgår'n MICHJA NO52826/10 Randi Grønsund 1(RM) Briskebyens Missi NJCH Pjokken Anders Sandvik
DH STELLA NO36045/13 Øystein Askildsen 1 2 Ny jaktpremiert N J(D)CH Dolly N SE J(D)CH Axemmy's Walle Dag Haugen
Himdalen's ZALZA NO41477/13 Torgeir Schjager-Sveum 1 INT N UCH SE UCH NJ(D)CH NORDV-10 Iris RR N UCH SE UCH NV-13 N J(D)CH Himdalen's Zalto Geir Holden
N UCH RR KS Suu NO43749/13 Kittil Songe 1 2 1 N UCH N SE J(D)CH Ene Messi Kittil Songe
ZIKA NO42189/15 Geir Holden 1 1 1 Ny jaktpremiert Senta Himdalen's Isack Gregert Sletten
NUCH Flisstølens UNI NO50888/10 Asle Wik 1 1 RR NUCH Flisstølens Amie N J(D)CH Pjokken Asle Wik