2015

UTSTILLINGSRESULTATER (nyeste først)

Utstillingsresultater oppdateres fortløpende så snart de er lagt ut på NKKs Dogweb, sist oppdatert 16/11/2015.


Småland Stövarklubb, Gränne (Samling Svensk Luzernerring), 30. mai 2015

Dommer: Göran Johansson


Juniorklasse Hannhund

RG ECCO NO42294/14 F 10.05.2014

Excellent (utmerket)JUNK, 1 JUNKK. CK

Eier: Arne Wester, Lommedalen

Oppdr: Randi Grønsund

(Tällmyrans Ricco - INT N SE UCH N J(D)CH RR EUW-15 Øgår'n Michja)


Brukshundklasse Tispe

Flisstølens UNI NO50888/10 F 31.03.2010

Excellent (utmerket)B/J KL

Eier: Asle og Else Marie Wiik

Oppdr: Asle og Else Marie Wiik

(N J(D)CH Pjokken- RR N UCH Flisstølens Amie)


Championklasse Tispe

INT N SE UCH N J(D)CH RR EUW-15 Øgår'n Michja NO52826/10 F 19.02.2010

Excellent (utmerket)CHK, 2 CHKK, CK

Eier: Randi Grønsund, Mandal

Oppdr: Anders Sandvig, Saltnes

(N J(D)CH Pjokken- Briskebyens Missi)




Vestfold Harehundklubb, Røed Camping, 16. august 2015

Dommer: Per-Harald Nymark

Juniorklasse Hannhund

Himdalen's OZZY NO41954/14 F 28.4.2014

Excellent (utmerket)JK, J AKK

Eier: Jan Erik Haugsrud, Nissedal

Oppdr: Geir Holden, Enebakkneset

(SR Mikko - INT N SE UCH N J(D)CH INT N SE UCH N J(D)CH Iris)


Brukshundklasse Hannhund

VALDO NO42412/13 F 23.04.2012

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK, CK, CERT, 1 BHK, BIR NY UTSTILLINGSCHAMPION

Eier: Thorleif Øverland, Sannidal

Oppdr: Thorleif Øverland

(N UCH N J(D)CH Tällmyrans Rufus - Skrubenattens Vanja)


MARKO NO42411/13 F 23.04.2012

Very Good (meget god)BK, 2 BKK

Eier: Kjartan Lie, Gjerstad

Oppdr: Thorleif Øverland

(N UCH N J(D)CH Tällmyrans Rufus - Skrubenattens Vanja)


Unghundklasse Tispe

Himdalen's KALISI NO41956/14 F 28.4.2014

Very Good (meget god)UK, 1 UKK

Eier: Arnt G. Skeibrok, Gjerstad

Oppdr: Geir Holden, Enebakkneset

(SR Mikko - INT N SE UCH N J(D)CH INT N SE UCH N J(D)CH Iris)


Aust-Agder Harehundklubb, Røed Camping, 15. august 2015

Dommer: Bjørn Roald


Åpenklasse Hannhund

GS HEIKE NO44298/13 F 14.04.13

Excellent (utmerket)AK, 1 AKK

Eier: Elin Flaten, Sundebru

Oppdr: Gregert Sletten

(N UCH N J(D)CH Tällmyrans Rufus - Senta)


Brukshundklasse Hannhund

MARKO NO42411/13 F 23.04.2012

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK

Eier: Kjartan Lie, Gjerstad

Oppdr: Thorleif Øverland

(N UCH N J(D)CH Tällmyrans Rufus - Skrubenattens Vanja)


AB TEX NO37184/13 F 21.02.2013

Excellent (utmerket)BK, 3 BKK

Eier: Olav Haugen, Oslo

Oppdr: Arnold Bjørklund

(RR Finabos Knut- N UCH N J(D)CH Mimmibackens Maggan)


VALDO NO42412/13 F 23.04.2012

Excellent (utmerket)BK, 2 BKK

Eier: Thorleif Øverland, Sannidal

Oppdr: Thorleif Øverland

(N UCH N J(D)CH Tällmyrans Rufus - Skrubenattens Vanja)


Åpenklasse Tispe

DH STELLA NO36045/13 F 19.02.2013

Excellent (utmerket)AK, 1 AKK

Eier: Øystein Askildsen, Rykene

Oppdr: Dag Haugen

(N SE J(D)CH Axemmy's Walle- N J(D)CH Dolly)


Championklasse Tispe

N UCH KS SUU NO43749/13 F 23.03.2013

Excellent (utmerket) CHK, 1 CHKK, CK, 1 BTK, BIR

Eier: Kittil Songe, Songe

Oppdr: Kittil Songe

(Messi - N UCH N SE J(D)CH Ene)


Buskerud Harehundklubb, Åmot, 15. august 2015

Dommer: Per Harald Sivesind


Brukshundklasse Tispe

Øgår'n TOJJA NO52822/10 F 19.02.10

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK, CK, CERT, 1 BTK, BIR NY UTSTILLINGSCHAMPION

Eier: Ove Stenslie, Gjøvik

Oppdr: Anders Sandvig, Saltnes

(N J(D)CH Pjokken- Briskebyens Missi)



Vestoppland Harehundklubb, Redalen, 9. august 2015

Dommer: Jan Myrvold


Brukshundklasse Tispe

Øgår'n TOJJA NO52822/10 F 19.02.10

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK, CK, CERT, 1 BTK, BIR

Eier: Ove Stenslie, Gjøvik

Oppdr: Anders Sandvig, Saltnes

(N J(D)CH Pjokken- Briskebyens Missi)


Båstad Gr.Eier Jff, Båstad, 2.august 2015

Dommer: Mats Jonsson


Brukshundklasse Hannhund

Himdalen's ISACK NO38650/12 F 22.03.2012

Very Good(meget god)BK, 1 BKK

Eier: Knut Bjørnar Sørmoen, Vang på Hedemarken

Oppdr: Geir Holden

(RR Klackebo´s Sacke- INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13 Iris)


Juniorklasse Tispe

Cira Von Der Grünalp SHSB726963 F 26.05.2014

Very Good(meget god)JK, 1 JKK

Eier: Anders Sandvig

Oppdr: Marggi Kurt, Sveits

(Gold Dobrnjac - Alpha Von Silar)


Brukshundklasse Tispe

Gårdstunet's Mademoiselle Zuzette NO47698/11 F 23/07/2011

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK, CK, CERT, 2 BTK NY UTSTILLINGSCHAMPION

Eier: Tom S. Braaten, Fetsund

Oppdr: Gjert og Cecilie Sundtveten

(Lärkvallens Don Ikaros - NJCH RR B-J Luz-Erna


Championklasse Tispe

N UCH KS SUU NO43749/13 F 23.03.2013

Excellent (utmerket) CHK, 1 CHKK, CK, 1 BTK, BIR

Eier: Kittil Songe, Songe

Oppdr: Kittil Songe

(Messi - N UCH N SE J(D)CH Ene)


Ransäter, 26. juli 2015

Dommer: Annika Ulltveit-Moe

Brukshundklasse Hannhund

Himdalen's ZALTO NO45500/10 F 15.05.2010

Excellent (utmerket)B/J KL,1 B/J KK CERT, CACIB, BIR NY INTERNASJONAL UTSTILLINGSCHAMPION

Eier: Tone P. Eriksen, Enebakkneset

Oppdr: Geir Holden

(N UCH N J(D)CH Balder - Azzie von Silar)




Vest-Agder JFF, Vest-Agder, 13. juni 2015

Dommer: Niels Brandstrup


Championklasse Tispe

Øgår'n MICHJA NO52826/10 F 19.02.10

Excellent (utmerket)CHK, 1 CHKK, CK, 1 BTK, BIR

Eier: Randi Grønsund, Mandal

Oppdr: Anders Sandvig, Saltnes

(N J(D)CH Pjokken- Briskebyens Missi)


Nittedal Og Hakadal Sjff, Varpe Fk, 13. juni 2015

Dommer: Eli-Marie Klepp


Gårdstunet's Mademoiselle Zuzette NO47698/11 F 23/07/2011

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK, CK, CERT, 1 BTK, BIR

Eier: Tom S. Braaten, Fetsund

Oppdr: Gjert og Cecilie Sundtveten

(Lärkvallens Don Ikaros - NJCH RR B-J Luz-Erna


Østfold Harehundklubb, Høytorp Fort Mysen, 13. juni 2015

Dommer: Jan Myrvold


Åpenklasse Tispe

GS WILMA NO44303/13 F 14.04.13

Excellent (utmerket)AK, 1 AKK

Eier: Harry Asbjørn Frogner, Mysen

Oppdr: Gregert Sletten

(N UCH N J(D)CH Tällmyrans Rufus - Senta)


Brukshundklasse Tispe

Øgår'n MISSI NO52827/10 F 19.02.10

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK, CK, CERT, 1 BTK, BIR NY UTSTILLINGSCHAMPION

Eier: Svein Bakke, Hærland

Oppdr: Anders Sandvig, Saltnes

(N J(D)CH Pjokken- Briskebyens Missi)


Romerike Harehundklubb, Fenstad, 6. juni 2015

Dommer: Arnstein Hagen


Brukshundklasse Hannhund

Himdalen's ISACK NO38650/12 F 22.03.2012

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK, CK, CERT, 1 BHK, BIM

Eier: Knut Bjørnar Sørmoen, Vang på Hedemarken

Oppdr: Geir Holden

(RR Klackebo´s Sacke- INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13 Iris)


Brukshundklasse Tispe

Øgår'n TOJJA NO52822/10 F 19.02.10

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK, CK, CERT, 1 BTK, BIR

Eier: Ove Stenslie, Gjøvik

Oppdr: Anders Sandvig, Vestre Gausdal

(N J(D)CH Pjokken- Briskebyens Missi)


Trøndelag Harehundklubb, Melhus, 30. mai 2015

Dommer: Lars Widèn


Åpenklasse Hannhund

AB LUZAK NO37183/13 F 21.02.2013

Excellent (utmerket)AK, 1 AKK, CK, 1 BHK, BIR

Eier: Egil Reinås, Frosta

Oppdr: Arnold Bjørklund

(RR SE JCH Finabos Knut - N UCH N J(D)CH Mimmibackens Maggan)



Vestfold Harehundklubb, Vindfjell, 25. mai 2015

Dommer: Arnstein Hagen


Juniorklasse Hannhund

Himdalen's LUCKY NO41953/14 F 28.04.13

Excellent (utmerket)JK, 1 JKK, CK, 2 BHK

Eier: Morten Kristiansen, Skien

Oppdr: Geir Holden

(Sr Mikko - INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13)


Åpenklasse Hannhund

Himdalen's BONZO NO41475/13 F 22.04.13

Excellent (utmerket)AK, 1 AKK

Eier: Tor-Atle Hansen, Bøverbru

Oppdr: Geir Holden

(RR NUCH NV-13 Himdalen's Zalto - INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13)


GS DINO NO44301/13 F 14.04.13

Excellent (utmerket)AK, 1 AKK

Eier: Ingvar Skaug, Revetal

Oppdr: Gregert Sletten

(N UCH N J(D)CH Tällmyrans Rufus - Senta)


Brukshundklasse Hannhund

VALDO NO42412/13 F 23.04.2012

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK, CK, CERT, 1 BHK, BIM

Eier: Thorleif Øverland, Sannidal

Oppdr: Thorleif Øverland

(N UCH N J(D)CH Tällmyrans Rufus - Skrubenattens Vanja)


Åpenklasse Tispe

STELLA NO46936/12 F 10.06.2012

Excellent (utmerket)AK, 1 AKK, CK, 1 BTK, BIR

Eier: Astrid Skaug, Holmestrand

Oppdr: Lars Gundersen

(Solkustens Xcell - Tinka)


Hedemark Harehundklubb, Morokulien, 24. mai 2015

Dommer: John Smedbakken


Åpenklasse Hannhund

GREGOR NO45209/11 F 24.05.2011

Very Good(meget god) AK, 1 AKK

Eier: Johnny Slartmann, Matrand

Oppdr: Johnny Slartmann

(The King - Shira V Riedfluh)


Brukshundklasse Hannhund

Himdalen's ISACK NO38650/12 F 22.03.2012

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK

Eier: Knut Bjørnar Sørmoen, Vang på Hedemarken

Oppdr: Geir Holden

(RR Klackebo´s Sacke- INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13 Iris)


Brukshundklasse Tispe

Flisstølens UNI NO50888/10 F 31.03.2010

Very Good(meget god) BTK, 2 BKK

Eier: Asle og Annika Wik

Oppdr: Asle Wik

( N J(D)CH Pjokken - RR N UCH Flisstølens Amie)


Gårdstunet's Mademoiselle Zuzette NO47698/11 F 23/07/2011

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK

Eier: Tom S. Braaten, Fetsund

Oppdr: Gjert og Cecilie Sundtveten

(Lärkvallens Don Ikaros - NJCH RR B-J Luz-Erna)


Telemark Harehundklubb, Bø Camping, 23. mai 2015

Dommer: Jan Myrvold


Brukshundklasse Hannhund

VALDO NO42412/13 F 23.04.2012

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK, CK, CERT, 1 BHK, BIM

Eier: Thorleif Øverland, Sannidal

Oppdr: Thorleif Øverland

(N UCH N J(D)CH Tällmyrans Rufus - Skrubenattens Vanja)



Championklasse Tispe

N UCH KS SUU NO43749/13 F 23.03.2013

Excellent (utmerket) CHK, 1 CHKK, CK, 1 BTK, BIR

Eier: Kittil Songe, Songe

Oppdr: Kittil Songe

(Messi - N UCH N SE J(D)CH Ene)



Hadeland Harehundklubb, Marienlyst v/Jaren Stasjon, 9. mai 2015

Dommer: Oscar Wilhelm Nilssen



Juniorklasse Hannhund

RG DOFFEN NO42295/14 F 10.05.2012

Good (god) JK

Eier: Kristen Reidar Hagaseth, Etnedal

Oppdr: Randi Grønsund

(N UCH N J(D)CH Tällmyrans Ricco - INT N SE UCH N J(D)CH RR Øgår'n Michja)


Åpenklasse Hannhund

Himdalen's DENNIS NO38649/12 F 22.03.12

Very Good(meget god) AK, 1 AKK

Eier: Jan Iver Bartnes, Brandbu

Oppdr: Geir Holden

(RR Klackebos Sacke - INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13)


Brukshundklasse Hannhund

AB TEX NO37184/13 F 21.02.2013

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK

Eier: Olav haugen, Oslo

Oppdr: Arnold Bjørklund

(RR SE JCH Finabos Knut - N UCH N J(D)CH Mimmibackens Maggan)


Brukshundklasse Tispe

N J(D)CH DOLLY NO33488/10 F 10.10.2009

Very Good(meget god) BTK, 3 BKK

Eier: Dag Haugen, Grimstad

Oppdr: Jan Erik Stensrud

(N JCH N UCH RR Pluto - Kira)


Øgår'n TOJJA NO52822/10 F 19.02.10

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK

Eier: Ove Stenslie, Gjøvik

Oppdr: Anders Sandvig, Vestre Gausdal

(N J(D)CH Pjokken- Briskebyens Missi)


Gårdstunet's Mademoiselle Zuzette NO47698/11 F 23/07/2011

Excellent (utmerket)BK, 2 BKK

Eier: Tom S. Braaten, Fetsund

Oppdr: Gjert og Cecilie Sundtveten

(Lärkvallens Don Ikaros - NJCH RR B-J Luz-Erna


Norsk Kennel Klub, Ålesund, 9. mai 2015

Dommer: Mats Jonsson


Åpenklasse Tispe

Himdalen's LISSI NO41478/13 F 22.04.13

Very Good(meget god) AK, 1 AKK

Eier: Tor-Atle Hansen, Bøverbru

Oppdr: Geir Holden

(RR NUCH NV-13 Himdalen's Zalto - INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13)




Sørlandet Harehundklub, Hamresanden Camping, 3. mai 2015

Dommer: Arnstein Hagen


Brukshundklasse Hannhund

MARKO NO42411/13 F 23.04.2012

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK, CK, CERT, 1 BHK, BIM

Eier: Kjartan Lie, Gjerstad

Oppdr: Thorleif Øverland

(N UCH N J(D)CH Tällmyrans Rufus - Skrubenattens Vanja)


AB PRINS NO37180/13 F 21.02.2013

Excellent (utmerket)BK, 3 BKK

Eier: Kjell Igland, Grimstad

Oppdr: Arnold Bjørklund

(RR SE JCH Finabos Knut - N UCH N J(D)CH Mimmibackens Maggan)


VALDO NO42412/13 F 23.04.2012

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK, CK, R.CERT, 2 BHK

Eier: Thorleif Øverland, Sannidal

Oppdr: Thorleif Øverland

(N UCH N J(D)CH Tällmyrans Rufus - Skrubenattens Vanja)


AB DERRIC NO37182/13 F 21.02.2013

Very Good(meget god) BK, 4 BKK

Eier: Erik Skibeli, Songe

Oppdr: Arnold Bjørklund

(RR SE JCH Finabos Knut - N UCH N J(D)CH Mimmibackens Maggan)


Juniorklasse Tispe

Himdalen's KALISI NO41956/14 F 28.04.2014

Excellent (utmerket)JK, 1 JKK, CK, 3 BTK

Eier: Arnt G. Skeibrok, Gjerstad

Oppdr: Geir Holden

(Sr Mikko - INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13)


Brukshundklasse Tispe

N J(D)CH DOLLY NO33488/10 F 10.10.2009

Very Good(meget god) BTK, 2 BKK

Eier: Dag Haugen, Grimstad

Oppdr: Jan Erik Stensrud

( N JCH N UCH RR Pluto - Kira)


KS SUU NO43749/13 F 23.03.2013

Excellent (utmerket) BK, 1 BKK, CK, CERT, 2 BTK NY UTSTILLINGSCHAMPION

Eier: Kittil Songe, Songe

Oppdr: Kittil Songe

(Messi - N UCH N SE J(D)CH Ene)



Championklasse Tispe

INT N SE UCH N J(D)CH RR Øgår'n Michja NO52826/10 F 19.02.2010

Excellent (utmerket) CHK, 1 CHKK, CK, 1 BTK, BIR

Eier: Randi Grønsund, Mandal

Oppdr: Anders Sandvig, Vestre Gausdal

(N J(D)CH Pjokken- Briskebyens Missi)


Skien JFF, Klosterskogen Travbane, 2. mai 2015

Dommer: Oscar Wilhelm Nilssen


Juniorklasse Hannhund

Himdalen's LUCKY NO41953/14 F 28.04.13

Very Good(meget god) JK, 1 JKK

Eier: Morten Kristiansen, Skien

Oppdr: Geir Holden

(Sr Mikko - INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13)


Åpenklasse Hannhund

Himdalen's BONZO NO41475/13 F 22.04.13

Very Good(meget god) AK, 1 AKK

Eier: Bård Andersen, Skien

Oppdr: Geir Holden

(RR NUCH NV-13 Himdalen's Zalto - INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13)


Brukshundklasse Hannhund

AB PRINS NO37180/13 F 21.02.2013

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK

Eier: Kjell Igland, Grimstad

Oppdr: Arnold Bjørklund

(RR SE JCH Finabos Knut - N UCH N J(D)CH Mimmibackens Maggan)


Brukshundklasse Tispe

KS SUU NO43749/13 F 23.03.2013

Excellent (utmerket) BK, 1 BKK, CK, CERT, 1 BTK, BIR

Eier: Kittil Songe, Songe

Oppdr: Kittil Songe

(Messi - N UCH N SE J(D)CH Ene)




Kongsvinger JFF, Kongsvinger, 2. mai 2015

Dommer: Elin Normannseth


Brukshundklasse Hannhund

Himdalen'h s ISACK NO38650/12 F 22.03.2012

Very Good(meget god) BK

Eier: Knut Bjørnar Sørmoen, Vang på Hedemarken

Oppdr: Geir Holden

(RR Klackebo´s Sacke- INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13 Iris)


Championklasse Tispe

INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13 IRIS, 01021/07 F 26/06/2006

Excellent (utmerket)CHK, 1 CHKK, CK, 1 BTK, BIR, BIG, 3 BIS

Eier: Geir Holden, Enebakkneset

Oppdr: Harry Brenntrø

(Windanbergets Harpo - N S JCH N UCH Centa)


Gudbrandsdal Harehundklub, Tretten, 26. april 2015

Dommer: Lars Omdal


Brukshundklasse Hannhund

Himdalen's ISACK NO38650/12 F 22.03.2012

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK

Eier: Knut Bjørnar Sørmoen, Vang på Hedemarken

Oppdr: Geir Holden

(RR Klackebo´s Sacke- INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13 Iris)


Åpenklasse Tispe

Himdalen's LISSI NO41478/13 F 22.04.13

Very Good(meget god) AK, 1 AKK

Eier: Tor-Atle Hansen, Bøverbru

Oppdr: Geir Holden

(RR NUCH NV-13 Himdalen's Zalto - INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13)


Brukshundklasse Tispe

KS SUU NO43749/13 F 23.03.2013

Excellent (utmerket) BK, 1 BKK, CK, CERT, 1 BTK, BIR

Eier: Kittil Songe, Songe

Oppdr: Kittil Songe

(Messi N UCH N SE J(D)CH Ene)


Øgår'h n TOJJA NO52822/10 F 19.02.10

Excellent (utmerket)BK, 2 BKK

Eier: Ove Stenslie, Gjøvik

Oppdr: Anders Sandvig, Vestre Gausdal

(N J(D)CH Pjokken- Briskebyens Missi)


Norsk Harehundklub, Nittedal, 18. april 2015

Dommer: Göran Johansson


Åpenklasse hannhund

ZUNNY ZALZABILL NO38885/13 F 13.03.2013

Sufficient(godtagbar) AK

Eier: Elin Ruud, Krøderen

Oppdr: Ove Stenslie, Gjøvk

(The King- Øgår'n Tojja)


BrukshundklasseHannhund

AB TEX NO37184/13 F 21.02.2013

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK, CK, CERT, 1 BHK, BIM

Eier: Olav Haugen, Oslo

Oppdr: Arnold Bjørklund, Fevik

(RR Finabos Knut- N UCH N J(D)CH Mimmibackens Maggan)


Åpenklasse Tispe

Himdalen's LISSI NO41478/13 F 22.04.13

Good(god) AK

Eier: Tor-Atle Hansen, Bøverbru

Oppdr: Geir Holden

(RR NUCH NV-13 Himdalen's Zalto - INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13)


Brukshundklasse Tispe

Gårdstunet': s Mademoiselle Zuzette NO47698/11 F 23/07/2011

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK, CK, CERT, 2 BTK

Eier: Tom S. Braaten, Fetsund

Oppdr: Gjert og Cecilie Sundtveten

(Lärkvallens Don Ikaros - NJCH RR B-J Luz-Erna


Øgår'h n TOJJA NO52822/10 F 19.02.10

Excellent (utmerket)BK

Eier: Ove Stenslie, Gjøvik

Oppdr: Anders Sandvig, Vestre Gausdal

(N J(D)CH Pjokken- Briskebyens Missi)


Championklasse Tispe

INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13 IRIS, 01021/07 F 26/06/2006

Excellent (utmerket)CHK, 1 CHKK, CK, 1 BTK, BIR

Eier: Geir Holden, Enebakkneset

Oppdr: Harry Brenntrø

(Windanbergets Harpo -< N S JCH N UCH Centa)









Norsk Kennel Klub, Kristiansand, 14. april 2015

Dommer: Trygve Heyerdahl

Brukshundklasse Hannhund

MESSI SE46738/2010 F 10.06.2010

Very Good(meget god)BK, 1 BKK

Eier: Ivar Songe, Vegårdshei

Oppdr: Urban Nyberg, Sverige

(Rex-h RR SE N J(D)CH Tällmyrans Mimmi)