Resultater samlinga 2015

UTSTILLINGSRESULTATER SAMLINGA 2015

Buskerud Harehundklubb, Lampeland, 30. mai 2015

Dommer: John Smedbakken


Juniorklasse Hannhund

Himdalen's THORIN NO41955/14 F 28.04.14

Good (god) JK

Eier: Erik Tveiti, Rjukan

Oppdr: Geir Holden

(Sr Mikko - INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13)


Himdalen's LUCKY NO41954/14 F 28.04.14

Very Good (meget god) JK, 2 JKK

Eier: Morten Kristiansen, Skien

Oppdr: Geir Holden

(Sr Mikko - INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13)


Himdalen's OZZY NO41953/14 F 28.04.14

Very Good (meget god) JK, 1 JKK

Eier: Jan Erik Haugsrud, Nissedal

Oppdr: Geir Holden

(Sr Mikko - INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13)


Unghundklasse Hannhund

BILLY SE51023/2013 F 18.08.2013

Excellent (utmerket)UK, 1 UKK

Eier: Ingar Hære, Solbergelva

Oppdr: Johan Yderfors

(RR NORDV-11 SEV-09-10 VV-10 Klackebos Mister - Babs)


Åpenklasse Hannhund

Himdalen's BONZO NO41475/13 F 22.04.13

Excellent (utmerket)AK, 3 AKK

Eier: Bård Andersen, Skien

Oppdr: Geir Holden

(RR NUCH NV-13 Himdalen's Zalto - INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13 Iris)


GS DINO NO44301/13 F 14.04.13

Very Good (meget godt)AK, 4 AKK

Eier: Ingvar Skaug, Revetal

Oppdr: Gregert Sletten

(N UCH N J(D)CH Tällmyrans Rufus - Senta)


ZUNNY ZALZABILL NO38885/13 F 13.03.2013

Sufficient(godtagbar) AK

Eier: Elin Ruud, Krøderen

Oppdr: Ove Stenslie

(The King- Øgår'n Tojja)


Øgår'n KEISER NO52821/10 F 19.02.2010

Excellent (utmerket) AK, 2 AKK

Eier: Sven Olav Østli, Blaker

Oppdr: Anders Sandvig

(N J(D)CH Pjokken - Briskebyens Missi)


RUSKEN NO45206/11 F 24.05.2011

Excellent (utmerket) AK, 1 AKK, CK

Eier: Rune Stende, Nordre Toten

Oppdr: Johnny Slartmann

(The King - Shira V Riedfluh)


Brukshundklasse Hannhund

Himdalen'h s ISACK NO38650/12 F 22.03.2012

Excellent (utmerket) BK, 3 BKK

Eier: Knut Bjørnar Sørmoen, Vang på Hedemarken

Oppdr: Geir Holden

(RR Klackebo´s Sacke- INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13 Iris)


VALDO NO42412/13 F 23.04.2012

Excellent (utmerket)BK, 2 BKK, CK

Eier: Thorleif Øverland, Sannidal

Oppdr: Thorleif Øverland

(N UCH N J(D)CH Tällmyrans Rufus - Skrubenattens Vanja)


Himdalen's BARACK NO45499/10 F 15.05.2010

Very Good (meget god) BKK

Eier: Bjørn R. Martinsen, Manstad

Oppdr: Geir Holden

(N UCH N J(D)CH Balder - Azzie von Silar)




AB PRINS NO37180/13 F 21.02.2013

Very Good (meget god) BKK

Eier: Kjell Igland, Grimstad

Oppdr: Arnold Bjørklund

(RR SE JCH Finabos Knut - N UCH N J(D)CH Mimmibackens Maggan)


AB TEX NO37184/13 F 21.02.2013

Excellent (utmerket)BK, 4 BKK

Eier: Olav haugen, Oslo

Oppdr: Arnold Bjørklund

(RR SE JCH Finabos Knut - N UCH N J(D)CH Mimmibackens Maggan)


MARKO NO42411/13 F 23.04.2012

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK, CK, CERT, 1 BHK, BIM

Eier: Kjartan Lie, Gjerstad

Oppdr: Thorleif Øverland

(N UCH N J(D)CH Tällmyrans Rufus - Skrubenattens Vanja)


Championklasse Hannhund

Himdalen's ZALTO NO45500/10 F 15.05.2010

Excellent (utmerket)CHK,1 CHKK, CK, 3BHK

Eier: Tone P. Eriksen, Enebakkneset

Oppdr: Geir Holden

(N UCH N J(D)CH Balder - Azzie von Silar)




Veteranklasse Hannhund

PAN II 17996/06 F 23.04.2006

Excellent (utmerket) VTK, 2 VTKK, CK, 4 BHK

Eier: Erik Ovnerud, Jevnaker

Oppdr: Kjell Edvindsen

(N UCH N JCH Billy - N UCH N JCH Laika)


NV-09 KASPER 17998/06 F 23.04.2006

Excellent (utmerket) VTK, 1 VTKK, CK, 2 BHK Beste veteran

Eier: Tom Hammerstad, Jevnaker

Oppdr: Kjell Edvindsen

(N UCH N JCH Billy - N UCH N JCH Laika)


Juniorklasse Tispe

Himdalen's KALISI NO41956/14 F 28.04.2014

Excellent (utmerket)JK, 1 JKK

Eier: Arnt G. Skeibrok, Gjerstad

Oppdr: Geir Holden

(Sr Mikko - INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13)


Åpenklasse Tispe

STELLA NO46936/12 F 10.06.2012

Excellent (utmerket)AK, 1 AKK, CK, 2 BTK

Eier: Astrid Skaug, Holmestrand

Oppdr: Lars Gundersen

(Solkustens Xcell - Tinka)


AB FANNY NO37187/13 F 21.02.2013

Very Good (meget god) AKK, 2 AKK

Eier: Bjørn Brokeland, Gjerstad

Oppdr: Arnold Bjørklund

(RR SE JCH Finabos Knut - N UCH N J(D)CH Mimmibackens Maggan)


Brukshundklasse Tispe

Øgår'h n TOJJA NO52822/10 F 19.02.10

Excellent (utmerket)BK, 1 BKK

Eier: Ove Stenslie, Gjøvik

Oppdr: Anders Sandvig, Vestre Gausdal

(N J(D)CH Pjokken- Briskebyens Missi)


Gårdstunet': s Mademoiselle Zuzette NO47698/11 F 23/07/2011

Excellent (utmerket)BK, 2 BKK

Eier: Tom S. Braaten, Fetsund

Oppdr: Gjert og Cecilie Sundtveten

(Lärkvallens Don Ikaros - NJCH RR B-J Luz-Erna)


DOLLY NO33488/10 F 10.10.2009

Excellent (utmerket)BK, 3 BKK

Eier: Dag Haugen, Grimstad

Oppdr: Jan Erik Stensrud

(N JCH N UCH RR Pluto- Kira)


Championklasse Tispe

N UCH KS SUU NO43749/13 F 23.03.2013

Excellent (utmerket) CHK, 1 CHKK, CK, 1 BTK, BIR

Eier: Kittil Songe, Songe

Oppdr: Kittil Songe

(Messi - N UCH N SE J(D)CH Ene)


Veteranklasse Tispe

INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13 IRIS, 01021/07 F 26/06/2006

Excellent (utmerket) VTK, 1 VTKK, CK, 3 BTK

Eier: Geir Holden, Enebakkneset

Oppdr: Harry Brenntrø

(Windanbergets Harpo - N S JCH N UCH Centa)


Avlsklasse Tispe

INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 NV-13 IRIS, 01021/07 F 26/06/2006

Med følgende avkom:

Himdalen's LUCKY NO41954/14 F 28.04.14

Himdalen's KALISI NO41956/14 F 28.04.2014

Himdalen's BONZO NO41475/13 F 22.04.13

Himdalen's ISACK NO38650/12 F 22.03.2012

Gruppa tildelt Excellent


Oppdretterklasse

HIMDALEN

Eier: Geir Holden, Enebakkneset

Med følgende avkom:

Himdalen's LUCKY NO41954/14 F 28.04.14

Himdalen's KALISI NO41956/14 F 28.04.2014

Himdalen's BONZO NO41475/13 F 22.04.13

Himdalen's ISACK NO38650/12 F 22.03.2012

Oppdrettet tildelt Excellent