Rasemesterskap 2018

Resultater dag 2
RASEMESTER 2018 OG PRØVEVINNER
N J(D)CH N UCH VALDO

DAG 1 DAG 2
Reg.nr. Navn Eier PP KP PP KP Tot.konk.p.EP Premie
NO42412/13 N J(D)CH N UCH Valdo Thorleif Øverland 190 198 188 196 394 1 EP
NO43749/13 RR N UCH KS Suu Kittil Songe 180 188 187 194 382 1 EP
SE58177/2010 N SE J(D)CH Axemmy's Walle Vidar Salvesen 179 187 155 163 350 1 EP
NO37182/13 AB Derric Erik Skibeli 184 191 116 123 314 2 EP
NO42188/15 RR N UCH Tøff Bjørn Martinsen 146 152 49 82 240 3 EP
NO42189/15 N UCH Zika Geir Holden 187 194 12 15 209 3 EP
NO41956/14 N UCH Himdalen's Kalisi Arnt G. Skeibrok 13 16 182 195 208 3 EP
NO44301/13 N UCH GS Dino Ingvar Skaug 81 88 11 14 102 0 EP
NO37187/13 AB Fanny Bjørn Brokeland 49 52 T T 52 0 EP
Fra venstre;Axemmy's Walle, KS Suu, Valdo
DREIEBOK
Årets Rasemesterskap går av stabelen i regi av Aust-Agder Harehundklubb sin EP 7. og 8. desember.


Hund/Eier Terreng/Dommer DAG 1 Terreng/Dommer Dag 2
Axemmy's Walle Nissedal 1 Slipp 08:00, Fot: 11:13, Los: 11:47, Premielos, Full tid TveitILiane Slipp: 08:30, Fot 10:51
Vidar Salvesen Kurt J. Moen Bjørn E, Berntsen
Valdo Nissedal 2 Slipp 08:20, fot 08:25, los 08:27, premielos, full tid, nytt slipp 10:45 Gjøvdal Premielos: 09:30, Full tid, Nytt slipp
Thorleif Øverland Gudmund Sandåker Lasse
AB Fanny Husovd Uttak 09:30, Hare i berg: 10:30, Nytt slipp 10:40, Ny for 11:20

Trukket
Bjørn Brokeland Steinar Furre
Tøff Nissedal 3 Slipp 08:00, minus 3 grader og 5 cm tørr snø, fot 08:45, los 08:52, hare sett, Premielos Mo Slipp 08:00, Los: 13:45, Koblet 16:00
Bjørn Martinsen Peder Arnt Næss Dag Haugen
GS Dino Mo Slipp 08:00, fot 09:27, Koblet og nytt slipp 12:20, Ny fot 13:00, Los: 14:40, hare sett Hommen
Ingvar Skaug Dag Haugen Sam Samuelsen
KS Suu Fione Slipp 08:04, nytt slipp og rett i fot 10:55, Uttak 11:15, Hare sett 11:30, Premielos, Full tid, Koblet og avslutter for dagen: 14:00 Tveitane Slipp: 08:00, Fot: 09:00, Los 09:16, Premielos, Full tid: 11:50, Nytt slipp:12:00, Fot: 13:30, Los: 13:50
Kittil Songe Ole I. Saga Arnold Bjørklund
AB Derric Katterås Slipp 08:00, fot 08:40, los 09:16, Full tid og nytt slipp 12:35 Hushovd Fot: 10:30
Erik Skibeli K. J. Høvik Steinar Furre
Kalisi Hommen Slipp 08:00 Slipp: 08:10, Fot: 08:15, Los: 08:40, Full tid 11:45, Nytt slipp: 12:30, Koblet og avsluttet: 15:00
Arnt G. Skeibrok Sam Samulelsen P. Ø. Erlandsen
Zika Tveitane Slipp: 08:15, fot 08:17, los 08:21, premielos, hare sett: 09:59, full tid 10:21, nytt slipp 11:00 og rett i fot, Nytt uttak: 11:40, Ny premielos, 13:30 Koblet og avsluttet for dagen Gjovland Slipp: 08:15. Nytt slipp 13:30, svak fot 13:40
Geir Holden Arnold Bjørklund Øystein Oland

Deltakere 2018

Følgende hunder er tatt ut til å delta i årets Rasemesterskap:
Reg.nr. Navn Eier
SE58177/2010 N SE J(D)CH Axemmy's Walle Vidar Salvesen
NO42412/13 N J(D)CH N UCH Valdo Thorleif Øverland
NO37182/13 AB Derric Erik Skibeli
NO37187/13 AB Fanny Bjørn Brokeland
NO44301/13 N UCH GS Dino Ingvar Skaug
NO41956/14 N UCH Himdalen's Kalisi Arnt G. Skeibrok
NO43749/13 RR N UCH KS Suu Kittil Songe
NO42188/15 RR N UCH Tøff Bjørn Martinsen
NO42189/15 N UCH Zika Geir Holden